Kontakty

Pobočky

ProdejnaTelefonFaxE-mail
Praha+420 272 111 330+420 272 111 333praha@schiessl.cz
Brno+420 539 050 595+420 539 050 596brno@schiessl.cz
Cheb+420 737 090 084              -----cheb@schiessl.cz
Ostrava+420 602 166 849             -----ostrava@schiessl.cz
Plzeň+420 730 541 392              -----plzeň@schiessl.cz
Pardubice+420 730 579 325             -----pardubice@schiessl.cz
Liberec+420 604 770 517             -----liberec@schiessl.cz

 

Z naší nabídky

Filtr/vysoušeč JOHN DEERE 6020 serie

eshop
OEM:AL163559AL220791088549O...
1174,00 Kč

VÝPRODEJ- Panasonic CU-E9PB4EA, venkovní CAC jednotka, inverter

eshop
Chladící výkon (jmenovitý):2,50 (0,85-3,00)kw
9100,00 Kč

VÝPRODEJ- Panasonic U-36PE2E5A, venkovní klimatizace PACi ELITE, inverter R410a

eshop
Popis:Automatický restart.Standardní filtrace, chladi...
17650,00 Kč

VÝPRODEJ- Panasonic U-60PEY2E5, venkovní klimatizace PACi Standard, inverter R410a

eshop
Popis:Automatický restart.Standardní filtrace, chladi...
16890,00 Kč

AKCE - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-papst

eshop
Objednejte u nás AKCE - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-paps...
252,00 Kč

AKCE - Látka reflexní CPS MoonShine, 240ml, UVUD6, CPS

eshop
Název produktu:Objednejte u nás AKC...
642,00 Kč

AKCE - Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexelec

eshop
Název produktu:Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexe...
269,00 Kč

AKCE-Ventilátor výparníku CASE/NEW HOLLAND

eshop
OEM:8200276190070010566241200
4600,00 Kč

VÝPRODEJ - Izolace HT-13x010, 1 kus= 2 metry, Armaflex

eshop
Název produktu:Izolace HT-13x010, 1 kus= 2 metry, Arm...
142,00 Kč

AKCE - Izolace Kaiflex EF 13/35mm, Kaimann

eshop
Objednejte u nás AKCE - Izolace Kaiflex EF 13/35mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena
20,00 Kč
Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
Home Schiessl.cz
Nákupní košík
položek v košíku: 0
peněz v košíku: 0 Kč
do dopravy zdarma zbývá: 999 999 Kč

Created by © 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek