Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3/8 NPT, Castel
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3/8" NPT, Castel |
| Otevírací tlak: | 27 bar |
| Vstup: | 3/8" NPT vnější |
| Výstup: | 3/8" SAE vnější |
Upřesňující popis:
| Maximální provozní tlak: | 55 bar |
| Rozsah teplot: | -50...+120 °C |
| Utahovací moment (min/max): | 14/20 Nm |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0,195 kg |
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Koleno 90° 5/8, Rapid-O Plug & Play, balení = 5 kusů, 0512.00002.004, Castel |
![]() |
| Název produktu:Koleno 90° 5/8", Rapid-O Plug & Play, ... |
| 1690,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ohýbací trn BTBX16M, 16mm, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ohýbací trn BTBX16M, 16mm, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin.Změna údajů v... |
| 389,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR 3, 10mm, 032F205731, Danfoss |
![]() |
| sada náhr.těsnění 244.0722, sada ND je 244.0448,Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil magneti... |
| 998,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss.Změna údajů vyhr... |
| 420,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR082, 7/16, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 290,00 Kč |













