VÝPRODEJ - Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2NPT, NGI
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2"NPT, NGI |
| Popis: | Společnost Nuova General Instruments se již více než deset let specializuje na výrobu bezpečnostních ventilů pro klimatizační a chladicí zařízení, přičemž používá především mosazná a teflonová těsnění.Aby bylo možné zaručit 100% těsnost chladicích a klimatizačních výrobků, společnost NGI speciálně zřídila zkušební komoru bezpečnostních ventilů s vodíkovým systémem, který je schopen testovat bezpečnostní ventily. |
| Montáž: | Všechny díly jsou z mosazi UNI EN 12164 CW614N kromě pružiny, kterou je legovaná ocel UNI EN 10270-1 Ventil z mosazi UNI EN 12164 CW614N, části v kontaktu a pružiny z nerezové oceli Tělo pojistného ventilu z mosazi (UNI EN 12164 CW614N), s částmi přicházejícími do styku s kapalinou a pružinou z nerezové oceli |
| Použití: | vhodné pro použití se všemi chladicími plyny včetně CO2 |
| Otevírací tlak: | 12 bar |
| Vstup: | 1/2" NPT vnější |
| Výstup: | 3/4" G vnější |
Upřesňující popis:
| Maximální provozní tlak: | 60 bar |
| Rozsah teplot: | -50...+150 °C |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Čepička ochranná na ventily rotalock, Tecumseh |
![]() |
| Název produktu:Čepička ochranná na ventily rotalock, ... |
| 19,00 Kč |
VÝPRODEJ - Příchytka 81-86mm, PU027, KTO |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Příchytka 81-86mm, PU027, KTO.Změna údajů vyhrazena |
| 9,00 Kč |
Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 19,00 Kč |
VÝORODEJ - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás VÝORODEJ - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 59,00 Kč |
VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 6920,00 Kč |
AKCE - Čistič difuzorů Easy Finish, sprej, 600ml, S010131R3, Advanced |
![]() |
| Popis:Pro čištění povrchů |
| 388,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ovladač servisní pro klimatizace, S080019GB, Mimic |
![]() |
| Univerzání, servisní, dálkový infra ovladač pro klimatizace. Lze ovládat více než 200 typů klima... |
| 545,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss.Změna údajů vyhr... |
| 420,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR083, 3/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 220,00 Kč |













