VÝPRODEJ - Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss |
| Provedení: | Rohové |
| Výkon trysky: | 17kW |
| Skupina: | TU/TC |
| Typ: | TUBE |
| Rozsah teplot: | -40...+10°C |
| Vstup: | 10 mm |
| Velikost přípojky pro tlakové vyrovnání: | 6 mm |
| Výstup: | 12 mm |
Upřesňující popis:
| Způsob spojení: | Pájení (ODF) |
| MOP: | Bez MOP |
| Max.provozní tlak: | 34bar |
| Velikost trysky: | 9 |
| Směr proudu: | Jednosměrný průtok |
| Vyrovnání tlaku: | Externě vyrovnáno |
| Nastavení přehřátí: | Nastavitelný |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Materiál přípojek: | Bimetal: Ocel/Měď |
| Délka kapiláry: | 800mm |
| Servisovatelný: | Ne |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ-DOPRODEJ - Trubka izolovaná 18 x 1mm, Ebrille - Prodej pouze celá balení--DOPRODEJ |
![]() |
| Provedení:metrické, B1, DIN 4102Obj... |
| 69,00 Kč |
AKCE - Olej vývěvový TELLUS 32 (ISO VG 32 NUTO H32), 0,5L, Shell |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Olej vývěvový TELLUS 32 (ISO VG 32 NUTO H32), 0,5L, Shell.Změna úd... |
| 88,00 Kč |
VÝPRODEJ - Olej vývěvový 450ml, 90016-6, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Olej vývěvový 450ml, 90016-6, Mastercool.Změna údajů vyhrazena... |
| 98,00 Kč |
VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin.Změna úd... |
| 57,00 Kč |
VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin.Změna údajů vyhraze... |
| 575,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin.Změna údajů vyhr... |
| 1664,00 Kč |
VÝPRODEJ - Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexelec |
![]() |
| Název produktu:Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexe... |
| 155,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný 3030/66C400, 40 bar, 3/4 NPT, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný 3030/66C400, 3/4" NPT,... |
| 1411,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR083, 3/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 220,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR303, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |













