VÝPRODEJ - Regulátor IDPlus961 ENG, NTC, 2Hp, 230V, IDP17D07CV000, (IDP17D07E0000), Eliwell
Popis zboží:
| Provozní teplota: | -5 ...+55°C |
| Skladovací teplota: | -30… +85°C |
| Okolní vlhkost: | 10… 90% RH (nekondenzující) |
| Zdroj napájení: | 230Vac |
| Spotřeba energie: | Max. 3W |
| Rozsah zobrazení: | NTC: -50,0 ... +110,0°C |
| PTC: | -55,0 ...+140,0°C |
| Pt1000: | -55,0 ...+150,0°C |
| N. Analogové vstupy: | 1x |
| Analogové vstupy: | 1x PTC/NTC/Pt1000 * |
| N. Digitální vstupy: | 1x |
| Digitální vstupy: | 1x čistý kontakt při mimořádně nízkém bezpečnostním napětí |
| N. Digitální výstupy: | 1x |
| Digitální výstupy: | 1x SPDT 2 HP 12(12) A 250 Vac |
| Připojení: | TTL port pro připojení k USB Unicard, TelevisSystem a systémům s protokolem Modbus |
Objednejte u nás VÝPRODEJ - Regulátor IDPlus961 ENG, NTC, 2Hp, 230V, IDP17D07CV000, (IDP17D07E0000), Eliwell.Změna údajů vyhrazena
Upřesňující popis:
| Použití: | Řídicí jednotky IDPlus 961 jsou vybaveny následujícími funkcemi: Deep Cooling Cycle (pokročilý algoritmus, který umožňuje rychlé snížení teploty), Easy Map (funkce, která umožňuje více předinstalovaných konfigurací stroje) a Přehřívání kondenzátoru (funkce, která umožňuje sledovat teplotu vypouštění kompresoru, upozorňovat na potřebu údržby kondenzátoru). |
| Rozměry: | Šířka 79x Výška 37x Hloubka 59 mm |
Nákupní košíkpoložek v košíku: 0
peněz v košíku: 0 Kč
do dopravy zdarma zbývá: 999 999 Kč