VÝPRODEJ- Panasonic U-60PEY2E5, venkovní klimatizace PACi Standard, inverter R410a
Popis zboží:
| Popis: | Automatický restart.Standardní filtrace, chladivo R410A.Čerpadlo kondenzátu – výtlak 850 mm (U2, Y2).Modely E5 jsou jednofázové, modely E8 jsou třífázové.Možnost použít jako TWIN systém.Jednoventilátorová venkovní jednotka až do 12,5 kW.Kompatibilní s řídícím systémem řady Panasonic ECOi VRF.Volitelné ovládání IntesisHome prostřednictvím WiFipomocí smart zařízení.Expanzní ventil je ve venkovní jednotce. |
Upřesňující popis:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 6,0 (2,0–7,1)kW |
| Topný výkon (jmenovitý): | 6,0 (1,8–7,0)kW |
| Vzduchový výkon chlazení /topení [m3/h]: | 2280 / 2460 |
| Rozměry (mm): | výška 799mm x šířka 619mm x hloubka 299mm |
| Chladivo: | R410A |
| Hladina akustického tlaku (chlazení/topení): | 46/48 Lp dB(A) |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -10 ° C až 43 ° C/ do -15 ° C |
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 16 / 10mm |
| Max. délka trasy: | 5m min - 40m max. |
| Max. převýšení: | 30 m |
| El. přívod: | 230 - 1 - 50 V - Ph - Hz |
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS.Změna údajů vyh... |
| 655,00 Kč |
VÝPRODEJ - Hadice vibrační RV064, 64mm, nerezová, BHC |
![]() |
| Přípojení:64 mm |
| 1275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Hořák TS8000T, Benzomatic |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Hořák TS8000T, Benzomatic.Změna údajů vyhrazena |
| 1298,00 Kč |
AKCE - Trn napichovací, TLPPX, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Trn napichovací, TLPPX, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 284,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R410A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin.Změna údajů vyhr... |
| 1664,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
![]() |
| Název produktu:Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| 99,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1078/5A6, 16mm, Letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil magnetický včetně cívky HF2, 23... |
| 675,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR053, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Průhledítko SA-19 S 1.1/8 ODF, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Průhledítko SA-19 S 1.1/8 ODF, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 995,00 Kč |













