VÝPRODEJ- Panasonic U-36PE2E5A, venkovní klimatizace PACi ELITE, inverter R410a
Popis zboží:
| Popis: | Automatický restart.Standardní filtrace, chladivo R410A.Čerpadlo kondenzátu – výtlak 850 mm (U2, Y2).Modely E5 jsou jednofázové, modely E8 jsou třífázové.Možnost použít jako TWIN, TRIPLE a DOUBLE TWIN systém.Jednoventilátorová venkovní jednotka do 7,1 kW.Kompatibilní s řídícím systémem řady Panasonic ECOi VRF.Volitelné ovládání IntesisHome prostřednictvím WiFipomocí smart zařízení.Expanzní ventil je ve venkovní jednotce. |
Upřesňující popis:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 3,6 (1,5-4,0) kW |
| Topný výkon (jmenovitý): | 4,0 (1,5-5,0) kW |
| Vzduchový výkon chlazení /topení [m3/h] | 2280 / 2280 |
| Rozměry (mm): | výška 619mm x šířka 799mm x hloubka 299mm |
| Chladivo: | R410A |
| Hladina akustického tlaku (chlazení/topení): | 45/46 dB |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -15 ° C až 46 ° C/-20 ° C až 24 ° C |
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 12 / 6 |
| Max. délka trasy: | 5m min - 40m max. |
| Max. převýšení: | 30 m |
| El. přívod: | 230 - 1 - 50 V - Ph - Hz |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Trubka měděná, měkká, 16x1mm, v kole, Buntmetall |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Trubka měděná, měkká, 16x1mm, v kole, Buntmetall.Změna údajů v... |
| 83,00 Kč |
VÝPRODEJ - Izolace HT-19x015, 1 kus = 2 metry, Armaflex |
![]() |
| Název produktu:Izolace HT-19x015, 1 kus = 2 metry, Ar... |
| 485,00 Kč |
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 6920,00 Kč |
VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercoo... |
| 152,00 Kč |
VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigomec |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigom... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexelec |
![]() |
| Název produktu:Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexe... |
| 155,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U19... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 225,00 Kč |













