VÝPRODEJ- Panasonic U-100PEY1E8, venkovní klimatizace PACi Standard, inverter R410a
Popis zboží:
| Popis: | Automatický restart.Standardní filtrace, chladivo R410A.Čerpadlo kondenzátu – výtlak 850 mm (U2, Y2).Modely E5 jsou jednofázové, modely E8 jsou třífázové.Možnost použít jako TWIN systém.Jednoventilátorová venkovní jednotka až do 12,5 kW.Kompatibilní s řídícím systémem řady Panasonic ECOi VRF.Volitelné ovládání IntesisHome prostřednictvím WiFipomocí smart zařízení.Expanzní ventil je ve venkovní jednotce. |
Upřesňující popis:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 10,0 (2,7–11,5) |
| Topný výkon (jmenovitý): | 10,0 (2,1–13,8) |
| Vzduchový výkon chlazení /topení [m3/h]: | 4560 / 4020 |
| Rozměry (mm): | výška 940mm x šířka 996mm x hloubka 340mm |
| Chladivo: | R410A |
| Hladina akustického tlaku (chlazení/topení): | 54/54 Lp dB(A) |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -10 ° C až 43 ° C/ do -15 ° C |
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 16 / 10mm |
| Max. délka trasy: | 5m min - 50m max. |
| Max. převýšení: | 30 m |
| El. přívod: | 230 - 1 - 50 V - Ph - Hz |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 9/54mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 9/54mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 25,00 Kč |
VÝPRODEJ - Hadice vibrační RV064, 64mm, nerezová, BHC |
![]() |
| Přípojení:64 mm |
| 1275,00 Kč |
AKCE - Super Seal ADV pro chlazení a klimatizace, 5-17 kW, 944KIT, Cliplight |
![]() |
| Název produktu:Super Seal ADV pro chlazení a klimatiz... |
| 1775,00 Kč |
AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool.Změna údajů vy... |
| 239,00 Kč |
VÝPRODEJ - Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexelec |
![]() |
| Název produktu:Vyhřívání odpadu CSC2, 3m, 120W, Flexe... |
| 155,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss |
![]() |
| Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Cívka BE230AS, CLIP-ON, 230V/AC, 12W, 018F6701, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Cívka BE230AS, "CLIP-ON", 230V/AC, 12W... |
| 565,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný 3030/66C400, 40 bar, 3/4 NPT, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný 3030/66C400, 3/4" NPT,... |
| 1411,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR303, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR0506MMS, 6mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 169,00 Kč |













