VÝPRODEJ- Panasonic CU-Z9SKE, venkovní splitová klimatizace, Etherea inverter plus, R32
Popis zboží:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 2,50 (0,85-3,00)kw |
| Příkon chlazení (jm.): | 0,53 (0,24-0,72)kw |
| Topný výkon (jmenovitý): | 3,40 (0,80-5,00)kw |
| Příkon topení: | 0,72 (0,18-1,27)kw |
| E.E.R / C.O.P: | 4,76/4,52 |
| Energetická třída chlazení/topení: | A+++ / A++ |
| Rozměry (mm): | 542 x 780 x 289 |
| Chladivo: | R32 |
| Hladina akustického tlaku (chlazení/topení): | 46/47 dB |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -10ºC / -15ºC |
Upřesňující popis:
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 1/4" (6,35) / 3/8" (9,52) |
| Max. délka trasy: | 15 m |
| Max. převýšení: | 15 m |
| El. přívod: | 230 V / 1 fáze |
Související zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Redukce 5243, A18/12, (a/i), Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce 5243, A18/12, (a/i), Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 6,00 Kč |
Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 19,00 Kč |
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigomec |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigom... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U19... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss.Změna údajů vyhraz... |
| 275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
![]() |
| Název produktu:Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| 99,00 Kč |
VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru ADKS-Plus 19211-T, 35mm, 883565, Alco |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníKryt příruby z nerezového... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR303, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |













