VÝPRODEJ- Panasonic CU-E9PB4EA, venkovní CAC jednotka, inverter
Popis zboží:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 2,50 (0,85-3,00)kw |
| Příkon chlazení (jm.): | 0,55 (0,24-0,74)kw |
| Topný výkon (jmenovitý): | 3,20 (0,85-4,80)kw |
| Příkon topení: | 0,80 (0,23-1,35)kw |
| E.E.R / C.O.P: | 4,55 / 4,00 |
| Energetická třída chlazení/topení: | A+/ A+ |
| Rozměry: | 622 x 824 x 299 mm |
| Chladivo: | R410A |
| Hladina akustického tlaku (chlazení / topení): | 45 / 46 dB |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -10ºC / -10ºC |
Upřesňující popis:
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 1/4" (6,35) / 3/8" (9,52) |
| Max. délka trasy: | 20 m |
| Max. převýšení: | 15 m |
| El. přívod: | 230 V / 1 fáze |
Související zboží
ověřujeme dostupnost ⏳
6 900 Kč
7308.287
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Sada plnících hadic CCL-60-CA, 3x1500mm, 4668533, Refco |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sada plnících hadic CCL-60-CA, 3x1500mm, 4668533, Refco.Změna ... |
| 1195,00 Kč |
AKCE - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 428,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Čistič výparníku RTU cleaner, 1L, ruční sprej, S010176R3, Advanced |
![]() |
| Použití:Čistič výparníků |
| 290,00 Kč |
AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 590,00 Kč |
VÝPRODEJ - Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/126, ELCO |
![]() |
| Název produktu:Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, letovací, 020-1016, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, ... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2"NP... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru ADKS-Plus 19211-T, 35mm, 883565, Alco |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníKryt příruby z nerezového... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor s průhledítkem 4108/2S, 1/4, (6mm), letovací, Castel |
![]() |
| Název produktu:Filtrdehydrátor s průhledítkem 4108/2S... |
| 175,00 Kč |













