VÝPRODEJ- Panasonic CU-E12PB4EA, venkovní CAC jednotka, inverter
Popis zboží:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 3,40 (0,85-4,00)kw |
| Příkon chlazení (jm.): | 0,89 (0,24-1,20)kw |
| Topný výkon (jmenovitý): | 4,50 (0,85-5,60)kw |
| Příkon topení: | 1,42 (0,23-2,00)kw |
| E.E.R / C.O.P: | 3,82 / 3,17 |
| Energetická třída chlazení/topení: | A+/ A |
| Rozměry: | 695 x 875 x 320 mm |
| Chladivo: | R410A |
| Hladina akustického tlaku (chlazení / topení): | 45 / 47 dB |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -10ºC / -10ºC |
Upřesňující popis:
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 1/4" (6,35) / 3/8" (9,52) |
| Max. délka trasy: | 20 m |
| Max. převýšení: | 15 m |
| El. přívod: | 230 V / 1 fáze |
Související zboží
ověřujeme dostupnost ⏳
9 750 Kč
7308.288
Z naší nabídky |
|---|
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Trn roztahovací BTLEX16M, 16mm, CPS |
![]() |
| Roztahovací rtn pro průměr 16 mmObjednejte u nás VÝPRODEJ - Trn roztahovací BTLEX16M, 16mm,... |
| 325,00 Kč |
VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin.Změna údajů v... |
| 389,00 Kč |
VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin.Změna úd... |
| 57,00 Kč |
VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin.Změna údajů vyhraze... |
| 575,00 Kč |
VÝPRODEJ - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE.Změna údajů vyhrazena... |
| 288,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, letovací, 020-1016, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, ... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR082, 7/16, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 290,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR303, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0510MMS,10mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 75,00 Kč |













