VÝPRODEJ- Panasonic CS-Z71TKEW, vnitřní splitová i multisplitová nástěnná klimatizace, Etherea inverte plus, bílá
Popis zboží:
| Chladicí výkon: | 0.98~7.10~8.50 |
| Topný výkon: | 0.98~8.60~10.20 |
| Příkon: | 2,17 / 2,35 kW |
| E.E.R / C.O.P: | 3,27 / 3,66 |
| Napětí: | 1 / 220~240 / 50 |
| Hladina akustického tlaku ( vnitřní ): | 47 / 38 / 30 dB(A)±3 |
| Připojení: | 6.35(1/4") - 15.8(5/8") |
Upřesňující popis:
| Rozměry ( mm ): | 299 x 1 120 x 236 |
| Chladivo: | R410A R32 |
Související zboží
ověřujeme dostupnost ⏳
19 900 Kč
7308.265
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS.Změna údajů vyh... |
| 655,00 Kč |
VÝPRODEJ - Izolace HT-19x015, 1 kus = 2 metry, Armaflex |
![]() |
| Název produktu:Izolace HT-19x015, 1 kus = 2 metry, Ar... |
| 485,00 Kč |
Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 19,00 Kč |
AKCE - Teploměr TMINI12, CPS |
![]() |
| Popis:Ovládání jednou rukou. Funkce automatického vyp... |
| 1950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ohýbací trn BTBX16M, 16mm, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ohýbací trn BTBX16M, 16mm, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-papst |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-... |
| 155,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-00007, Honeywell |
![]() |
| Název produktu:Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-... |
| 98,00 Kč |
VÝPRODEJ - Cívka BE230AS, CLIP-ON, 230V/AC, 12W, 018F6701, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Cívka BE230AS, "CLIP-ON", 230V/AC, 12W... |
| 565,00 Kč |
AKCE - Ventil uzavírací BV1/2NPT, 1/2NPT ixa, GMC |
![]() |
| Uzavírací ventil s plombou pod pojistné ventily se závitem 1/2"NPTObjednejte u nás AKCE - V... |
| 1528,00 Kč |













