VÝPRODEJ- Panasonic CS-E9PB4EA, vnitřní CAC i multisplitová kazetová, čtyřcestná jednotka
Popis zboží:
| Chladicí výkon: | 0.85~2.50~3.00 |
| Topný výkon: | 0.85~3.20~4.80 |
| Příkon: | 0,55 / 0,80 kW |
| E.E.R / C.O.P: | 4,55 / 4,00 |
| Napětí: | 1 / 220~240 / 50 |
| Hladina akustického tlaku ( vnitřní ): | 35 / 28 / 23 dB(A)±3 |
| Připojení: | 6.35(1/4") - 9.52(3/8") |
Upřesňující popis:
| Rozměry ( mm ): | 260 x 575 x 575 |
| Dekorační panel: | CZ-BT20E |
| Chladivo: | R410A |
Související zboží
ověřujeme dostupnost ⏳
8 500 Kč
7308.212
ověřujeme dostupnost ⏳
19 900 Kč
7308.265
ověřujeme dostupnost ⏳
2 250 Kč
7308.299
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Sonda LSXS pro detektor úniku chladiv LS780a / LS790a(b), CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sonda LSXS pro detektor úniku chladiv LS780a / LS790a(b), CPS.... |
| 215,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký R134/404a/407C, RGFL, CPS |
![]() |
| Průměr 68mm, přesnost 1,6,Vysokotlaký manometr je 481.1042Objednejte u nás VÝPRODEJ - M... |
| 175,00 Kč |
VÝPRODEJ - Čistič výparníku RTU cleaner, 1L, ruční sprej, S010176R3, Advanced |
![]() |
| Použití:Čistič výparníků |
| 290,00 Kč |
Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3/8 NPT, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3... |
| 1170,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR083, 3/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 220,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR303, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |
VÝPRODEJ - O-kroužek 107x5, ESK |
![]() |
| Název produktu:O-kroužek 107x5, ESK |
| 555,00 Kč |
AKCE - Regulátor IDPlus971, CZ/SK, NTC, 2Hp, 230V, IDP29DB7CV000 (IDP29DB7E0000), Eliwell |
![]() |
| Provozní teplota:-5...55°C |
| 998,00 Kč |
AKCE - Zrcátko teleskopické malé, průměr 32mm, Elke |
![]() |
| Název produktu:Zrcátko teleskopické malé, průměr 32mm... |
| 98,00 Kč |













