VÝPRODEJ- Panasonic CS-E12PB4EA, vnitřní CAC i multisplitová kazetová, čtyřcestná jednotka
Popis zboží:
| Chladicí výkon: | 0.85~3.40~4.00 |
| Topný výkon: | 0.85~4.50~5.60 |
| Příkon: | 0,89 / 1,42 kW |
| E.E.R / C.O.P: | 3,82 / 3,17 |
| Napětí: | 1 / 220~240 / 50 |
| Hladina akustického tlaku ( vnitřní ): | 35 / 28 / 23 dB(A)±3 |
| Připojení: | 6.35(1/4") - 9.52(3/8") |
Upřesňující popis:
| Rozměry ( mm ): | 260 x 575 x 575 |
| Dekorační panel: | CZ-BT20E |
| Chladivo: | R410A |
Související zboží
ověřujeme dostupnost ⏳
9 750 Kč
7308.215
ověřujeme dostupnost ⏳
19 900 Kč
7308.265
ověřujeme dostupnost ⏳
2 250 Kč
7308.299
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS.Změna údajů vyh... |
| 655,00 Kč |
VÝPRODEJ - Izolace HT-19x015, 1 kus = 2 metry, Armaflex |
![]() |
| Název produktu:Izolace HT-19x015, 1 kus = 2 metry, Ar... |
| 485,00 Kč |
VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 9/54mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 9/54mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 25,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U19... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR 3, 10mm, 032F205731, Danfoss |
![]() |
| sada náhr.těsnění 244.0722, sada ND je 244.0448,Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil magneti... |
| 998,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |
VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru ADKS-Plus 19211-T, 35mm, 883565, Alco |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníKryt příruby z nerezového... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0510MMS,10mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 75,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |













