VÝPRODEJ-Kompresor nový Sanden SD5H09-5082
Popis zboží:
| Model: | 5082 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD5H09 |
| Spojka: | PV4, 125 mm, 24V |
| Vyložení: | 46,38 mm |
| Olej: | PAG 100, 100 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, K, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Související zboží
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Olej vývěvový TELLUS 32 (ISO VG 32 NUTO H32), 0,5L, Shell |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Olej vývěvový TELLUS 32 (ISO VG 32 NUTO H32), 0,5L, Shell.Změna úd... |
| 88,00 Kč |
VÝPRODEJ - Snímač průtoku kapalin DN20, 200.920121K |
![]() |
| Název produktu:Snímač průtoku kapalin DN20, 200.92012... |
| 675,00 Kč |
VÝPRODEJ - Přípravek kalíškovací (pertlovačka), 70051-M, metrická, MASTERCOOL |
![]() |
| pro trubky 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16 mmJiž se nevyrábí, náhrada je 433.5704Objednejte u n... |
| 385,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0810MMS, 10mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Regulátor ICPlus 902 NTC-PTC, 12/24Vac-dc, Eliwell |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Regulátor ICPlus 902 NTC-PTC, 12/24Vac-dc, Eliwell.Změna údajů... |
| 998,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CU-Z9SKE, venkovní splitová klimatizace, Etherea inverter plus, R32 |
![]() |
| Chladící výkon (jmenovitý):2,50 (0,85-3,00)kw |
| 5500,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CU-E12PB4EA, venkovní CAC jednotka, inverter |
![]() |
| Chladící výkon (jmenovitý):3,40 (0,85-4,00)kw |
| 9750,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic U-100PEY1E5, venkovní klimatizace PACi Standard, inverter R410a |
![]() |
| Popis:Automatický restart.Standardní filtrace, chladi... |
| 19990,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic U-100PEY1E8, venkovní klimatizace PACi Standard, inverter R410a |
![]() |
| Popis:Automatický restart.Standardní filtrace, chladi... |
| 21890,00 Kč |













