VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker
Popis zboží:
| Popis: | Letovací provedení Dehydrátory řady PR pro kapalinové vedení zajišťují ochranu chladiva před vlhkostí, kyselinami a pevnými částicem Sušičky PR filtrů obsahují pevný blok, který je vyroben ze 100% molekulárního síta 3 Á Tím je zajištěna maximální účinnost sušení a minimální pokles tlaku ve všech termodynamických systémech Vysoušeče PR filtrů pro vedení kapaliny jsou vhodné pro všechna chladiva CFC, HCFC, HFC a subkritické pro R 744 a odpovídající oleje, přičemž se bere v úvahu maximální přípustný tlak Tyto dehydrátory se používají pro chlazení, jakož i pro klimatizaci a tepelná čerpadla Jemné filtrování do 20 mikronů 100% zkouška těsnosti při 41,3 baru |
| Připojení: | 7/8" ODF |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Provozní teplota chladiva: | od -40 do +80 °C |
Upřesňující popis:
| Průměr: | 76,2 mm |
| Celková délka: | 259,3 mm |
| Délka: | 221,1 mm |
| Odolnost: | Ochrana proti korozi> 500 hodin (ASTM B 117, ISO 9227) |
| Tlaková ztráta: | 0,07 bar kW |
Z naší nabídky |
|---|
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 6920,00 Kč |
AKCE - Manometr nízkotlaký 722-406-P1 pro Vortex Dual, Inficon |
|
|
| Objednejte u nás AKCE - Manometr nízkotlaký 722-406-P1 pro Vortex Dual, Inficon.Změna údaj... |
| 531,00 Kč |
VÝPRODEJ - Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
![]() |
| Název produktu:Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
| 495,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, letovací, 020-1016, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, ... |
| 125,00 Kč |
Filtrdehydrátor DML163, 5/8 UNF, 023Z504391, Danfoss (251.0761) |
![]() |
| OEM:14003260814010630314-00326-0814-01063... |
| 1388,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR082, 7/16, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 344,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0810MMS, 10mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Vložka filtrdehydrátoru 4491/A, velikost 100, Castel |
![]() |
| 100% molekulární sítoObjednejte u nás VÝPRODEJ - Vložka filtrdehydrátoru 4491/A, velikost ... |
| 395,00 Kč |












