VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR163S, 3/8, letovací, 45 bar, Parker
Popis zboží:
| Popis: | Letovací provedení Dehydrátory řady PR pro kapalinové vedení zajišťují ochranu chladiva před vlhkostí, kyselinami a pevnými částicem Sušičky PR filtrů obsahují pevný blok, který je vyroben ze 100% molekulárního síta 3 Á Tím je zajištěna maximální účinnost sušení a minimální pokles tlaku ve všech termodynamických systémech Vysoušeče PR filtrů pro vedení kapaliny jsou vhodné pro všechna chladiva CFC, HCFC, HFC a subkritické pro R 744 a odpovídající oleje, přičemž se bere v úvahu maximální přípustný tlak Tyto dehydrátory se používají pro chlazení, jakož i pro klimatizaci a tepelná čerpadla Jemné filtrování do 20 mikronů 100% zkouška těsnosti při 41,3 baru |
| Připojení: | 3/8" |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Provozní teplota chladiva: | od -40 do +80 °C |
Upřesňující popis:
| Průměr: | 63,5 mm |
| Celková délka: | 153,4 mm |
| Délka: | 131 mm |
| Odolnost: | Ochrana proti korozi> 500 hodin (ASTM B 117, ISO 9227) |
| Tlaková ztráta: | 0,07 bar kW |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Závěs jednodílný RT-RG 80, izolovaný, 19 x15, Kaiflex |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Závěs jednodílný RT-RG 80, izolovaný, 19 x15, Kaiflex.Změna úd... |
| 19,00 Kč |
AKCE - Trn napichovací, TLPPX, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Trn napichovací, TLPPX, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 284,00 Kč |
AKCE - Baterie manometrová M4-3-DELUXE-DS-CA, R448, 4687832, Refco |
![]() |
| Název produktu:Baterie manometrová M4-3-DELUXE-DS-CA,... |
| 9991,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin.Změna údajů vyhr... |
| 1664,00 Kč |
VÝPRODEJ - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-papst |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-... |
| 155,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-00007, Honeywell |
![]() |
| Název produktu:Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-... |
| 98,00 Kč |
AKCE - Ventil uzavírací BV1/2NPT, 1/2NPT ixa, GMC |
![]() |
| Uzavírací ventil s plombou pod pojistné ventily se závitem 1/2"NPTObjednejte u nás AKCE - V... |
| 1528,00 Kč |
Filtrdehydrátor DML163, 5/8 UNF, 023Z504391, Danfoss (251.0761) |
![]() |
| OEM:14003260814010630314-00326-0814-01063... |
| 1388,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |













