VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1616MMS, 16mm, 45 bar, letovací, Parker
Popis zboží:
| Popis: | Letovací provedení Dehydrátory řady PR pro kapalinové vedení zajišťují ochranu chladiva před vlhkostí, kyselinami a pevnými částicem Sušičky PR filtrů obsahují pevný blok, který je vyroben ze 100% molekulárního síta 3 Á Tím je zajištěna maximální účinnost sušení a minimální pokles tlaku ve všech termodynamických systémech Vysoušeče PR filtrů pro vedení kapaliny jsou vhodné pro všechna chladiva CFC, HCFC, HFC a subkritické pro R 744 a odpovídající oleje, přičemž se bere v úvahu maximální přípustný tlak Tyto dehydrátory se používají pro chlazení, jakož i pro klimatizaci a tepelná čerpadla Jemné filtrování do 20 mikronů 100% zkouška těsnosti při 41,3 baru |
| Připojení: | 16 mm |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Provozní teplota chladiva: | od -40 do +80 °C |
Upřesňující popis:
| Průměr: | 63,5 mm |
| Celková délka: | 162,5 mm |
| Délka: | 131 mm |
| Odolnost: | Ochrana proti korozi> 500 hodin (ASTM B 117, ISO 9227) |
| Tlaková ztráta: | 0,07 bar kW |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Redukce závitová 5/8, Rapid-O Plug & Play, balení = 5 kusů, 0512.00003.004, Castel |
![]() |
| Název produktu:Redukce závitová 5/8", Rapid-O Plug & ... |
| 1250,00 Kč |
AKCE - Olej vývěvový TELLUS 32 (ISO VG 32 NUTO H32), 0,5L, Shell |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Olej vývěvový TELLUS 32 (ISO VG 32 NUTO H32), 0,5L, Shell.Změna úd... |
| 88,00 Kč |
VÝPRODEJ - Snímač průtoku kapalin DN20, 200.920121K |
![]() |
| Název produktu:Snímač průtoku kapalin DN20, 200.92012... |
| 675,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ohýbací trn BTBX16M, 16mm, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ohýbací trn BTBX16M, 16mm, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 275,00 Kč |
AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool.Změna údajů vy... |
| 239,00 Kč |
VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigomec |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigom... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor s průhledítkem PRSG165, 7/8 UNF, 45bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 986,00 Kč |













