VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker
Popis zboží:
| Popis: | Letovací provedení Dehydrátory řady PR pro kapalinové vedení zajišťují ochranu chladiva před vlhkostí, kyselinami a pevnými částicem Sušičky PR filtrů obsahují pevný blok, který je vyroben ze 100% molekulárního síta 3 Á Tím je zajištěna maximální účinnost sušení a minimální pokles tlaku ve všech termodynamických systémech Vysoušeče PR filtrů pro vedení kapaliny jsou vhodné pro všechna chladiva CFC, HCFC, HFC a subkritické pro R 744 a odpovídající oleje, přičemž se bere v úvahu maximální přípustný tlak Tyto dehydrátory se používají pro chlazení, jakož i pro klimatizaci a tepelná čerpadla Jemné filtrování do 20 mikronů 100% zkouška těsnosti při 41,3 baru |
| Připojení: | 12 mm |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Provozní teplota chladiva: | od -40 do +80 °C |
Upřesňující popis:
| Průměr: | 63,5 mm |
| Celková délka: | 156,4 mm |
| Délka: | 132 mm |
| Odolnost: | Ochrana proti korozi> 500 hodin (ASTM B 117, ISO 9227) |
| Tlaková ztráta: | 0,07 bar kW |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Redukce závitová 5/8, Rapid-O Plug & Play, balení = 5 kusů, 0512.00003.004, Castel |
![]() |
| Název produktu:Redukce závitová 5/8", Rapid-O Plug & ... |
| 1250,00 Kč |
AKCE - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 69,00 Kč |
VÝPRODEJ - Hadice vibrační RV064, 64mm, nerezová, BHC |
![]() |
| Přípojení:64 mm |
| 1275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin.Změna úd... |
| 57,00 Kč |
VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin.Změna údajů vyhraze... |
| 575,00 Kč |
AKCE - Manometr nízkotlaký 722-406-P1 pro Vortex Dual, Inficon |
|
|
| Objednejte u nás AKCE - Manometr nízkotlaký 722-406-P1 pro Vortex Dual, Inficon.Změna údaj... |
| 531,00 Kč |
VÝPRODEJ - Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
![]() |
| Název produktu:Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
| 495,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin.Změna údajů vyhr... |
| 1664,00 Kč |
VÝPRODEJ - Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/126, ELCO |
![]() |
| Název produktu:Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-00007, Honeywell |
![]() |
| Název produktu:Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-... |
| 98,00 Kč |












