VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0510MMS,10mm, 45 bar, letovací, Parker
Popis zboží:
| Popis: | Letovací provedení Dehydrátory řady PR pro kapalinové vedení zajišťují ochranu chladiva před vlhkostí, kyselinami a pevnými částicem Sušičky PR filtrů obsahují pevný blok, který je vyroben ze 100% molekulárního síta 3 Á Tím je zajištěna maximální účinnost sušení a minimální pokles tlaku ve všech termodynamických systémech Vysoušeče PR filtrů pro vedení kapaliny jsou vhodné pro všechna chladiva CFC, HCFC, HFC a subkritické pro R 744 a odpovídající oleje, přičemž se bere v úvahu maximální přípustný tlak Tyto dehydrátory se používají pro chlazení, jakož i pro klimatizaci a tepelná čerpadla Jemné filtrování do 20 mikronů 100% zkouška těsnosti při 41,3 baru |
| Připojení: | 10 mm |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Provozní teplota chladiva: | od -40 do +80 °C |
Upřesňující popis:
| Průměr: | 50,8 mm |
| Celková délka: | 112,3 mm |
| Délka: | 89,9 mm |
| Odolnost: | Ochrana proti korozi> 500 hodin (ASTM B 117, ISO 9227) |
| Tlaková ztráta: | 0,07 bar kW |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 13/18mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 13/18mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 13,00 Kč |
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/R404A/R407F/R134a, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco.Změ... |
| 1598,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |
Filtrdehydrátor DML163, 5/8 UNF, 023Z504391, Danfoss (251.0761) |
![]() |
| OEM:14003260814010630314-00326-0814-01063... |
| 1388,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR082, 7/16, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 290,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |













