Regulátor teploty TJ G 6/4 E, 4,5kW, 2110366, Dražice
Popis zboží:
| Název produktu: | Regulátor teploty TJ G 6/4" E, 4,5kW, 2110366, Dražice |
| Popis: | Šroubovací elektrická topná jednotka s vlastním provozním a bezpečnostním termostatem vhodná jako pomocný ohřev pro zásobníky teplé vody. Připojuje se na hrdlo se závitem G 6/4''. |
| Použití: | Pomocný ohřev ohřívačů řady NTR/NTRR hlavně při zapojení v solárním systému.Jednotka se dá využít na ohřev vody v jiných zařízeních při dodržení zásad v návodu na použití. |
Upřesňující popis:
| Rozměry: | zástavbová délka 500 mm |
| Výkon topného tělesa: | 4,5 kW |
| Čistá hmotnost: | 2 kg |
| Doporučená hodnota jističe: | 3x10 A |
| Připojení: | 3 PE-N AC 400 V/50 Hz |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Rozsah nastavení teploty: | 0-75 °C |
| Doba ohřevu: | 2,3 h (cca 150l 10–60°C) |
Z naší nabídky |
|---|
Redukce přímá 5240, 22-16mm, letovací, Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás Redukce přímá 5240, 22-16mm, letovací, Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 69,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R410A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco.Změ... |
| 1598,00 Kč |
AKCE - Ventil uzavírací BV1/2NPT, 1/2NPT ixa, GMC |
![]() |
| Uzavírací ventil s plombou pod pojistné ventily se závitem 1/2"NPTObjednejte u nás AKCE - V... |
| 1528,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
Filtrdehydrátor DML163, 5/8 UNF, 023Z504391, Danfoss (251.0761) |
![]() |
| OEM:14003260814010630314-00326-0814-01063... |
| 1388,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1616MMS, 16mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor s průhledítkem PRSG165, 7/8 UNF, 45bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 986,00 Kč |
AKCE - Blok protokolů pro klimatizační zařízení |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Blok protokolů pro klimatizační zařízení.Změna údajů vyhrazena |
| 180,00 Kč |













