VÝPRODEJ- Panasonic CU-Z9SKE, venkovní splitová klimatizace, Etherea inverter plus, R32
Popis zboží:
| Chladící výkon (jmenovitý): | 2,50 (0,85-3,00)kw |
| Příkon chlazení (jm.): | 0,53 (0,24-0,72)kw |
| Topný výkon (jmenovitý): | 3,40 (0,80-5,00)kw |
| Příkon topení: | 0,72 (0,18-1,27)kw |
| E.E.R / C.O.P: | 4,76/4,52 |
| Energetická třída chlazení/topení: | A+++ / A++ |
| Rozměry (mm): | 542 x 780 x 289 |
| Chladivo: | R32 |
| Hladina akustického tlaku (chlazení/topení): | 46/47 dB |
| Garantovaný chod chlazení/topení: | -10ºC / -15ºC |
Upřesňující popis:
| Rozměry potrubí plyn / kapalina: | 1/4" (6,35) / 3/8" (9,52) |
| Max. délka trasy: | 15 m |
| Max. převýšení: | 15 m |
| El. přívod: | 230 V / 1 fáze |
Související zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE.Změna údajů vyhrazena... |
| 288,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool.Změna údajů vy... |
| 239,00 Kč |
VÝPRODEJ - Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/126, ELCO |
![]() |
| Název produktu:Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss.Změna údajů vyhraz... |
| 275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Cívka BE230AS, CLIP-ON, 230V/AC, 12W, 018F6701, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Cívka BE230AS, "CLIP-ON", 230V/AC, 12W... |
| 565,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1078/5A6, 16mm, Letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil magnetický včetně cívky HF2, 23... |
| 675,00 Kč |
Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3/8 NPT, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3... |
| 1170,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru VS967, 22mm, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru VS967, 22mm, Parker.Změna údajů vyhraze... |
| 750,00 Kč |













