VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0810MMS, 10mm, 45 bar, letovací, Parker
Popis zboží:
| Popis: | Letovací provedení Dehydrátory řady PR pro kapalinové vedení zajišťují ochranu chladiva před vlhkostí, kyselinami a pevnými částicem Sušičky PR filtrů obsahují pevný blok, který je vyroben ze 100% molekulárního síta 3 Á Tím je zajištěna maximální účinnost sušení a minimální pokles tlaku ve všech termodynamických systémech Vysoušeče PR filtrů pro vedení kapaliny jsou vhodné pro všechna chladiva CFC, HCFC, HFC a subkritické pro R 744 a odpovídající oleje, přičemž se bere v úvahu maximální přípustný tlak Tyto dehydrátory se používají pro chlazení, jakož i pro klimatizaci a tepelná čerpadla Jemné filtrování do 20 mikronů 100% zkouška těsnosti při 41,3 baru |
| Připojení: | 10 mm |
| Maximální provozní tlak: | 45 bar |
| Provozní teplota chladiva: | od -40 do +80 °C |
Upřesňující popis:
| Průměr: | 63,5 mm |
| Celková délka: | 134,4 mm |
| Délka: | 112 mm |
| Odolnost: | Ochrana proti korozi> 500 hodin (ASTM B 117, ISO 9227) |
| Tlaková ztráta: | 0,07 bar kW |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - T- kus K5130, K65, 1 3/8x1 3/8x1 1/8, letovací, Bänninger |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - T- kus K5130, K65, 1 3/8x1 3/8x1 1/8, letovací, Bänninger.Změn... |
| 525,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil uzavírací BV410A, 7/16'' + 1/2''-20UNF, R410A, CPS |
![]() |
| 1/2"-20UNF vnitřní, 7/16"UNF = 1/4" SAE vnější, přímýObjednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil u... |
| 125,00 Kč |
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
AKCE - Teploměr TMINI12, CPS |
![]() |
| Popis:Ovládání jednou rukou. Funkce automatického vyp... |
| 1950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin.Změna úd... |
| 57,00 Kč |
VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercoo... |
| 152,00 Kč |
AKCE-Olej PAG46, 1L, R134a, Airstal |
![]() |
| Chladivo: R134aObjednejte u nás AKC... |
| 235,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-papst |
![]() |
| Název produktu:Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-pap... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigomec |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sběrač chladiva EFM 2.3, (M10/RV10) 2,3L s ventilem, 45 bar, Frigom... |
| 650,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, letovací, 020-1016, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, ... |
| 125,00 Kč |













