VÝPRODEJ - Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2NPT, NGI
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2"NPT, NGI |
| Popis: | Společnost Nuova General Instruments se již více než deset let specializuje na výrobu bezpečnostních ventilů pro klimatizační a chladicí zařízení, přičemž používá především mosazná a teflonová těsnění.Aby bylo možné zaručit 100% těsnost chladicích a klimatizačních výrobků, společnost NGI speciálně zřídila zkušební komoru bezpečnostních ventilů s vodíkovým systémem, který je schopen testovat bezpečnostní ventily. |
| Montáž: | Všechny díly jsou z mosazi UNI EN 12164 CW614N kromě pružiny, kterou je legovaná ocel UNI EN 10270-1 Ventil z mosazi UNI EN 12164 CW614N, části v kontaktu a pružiny z nerezové oceli Tělo pojistného ventilu z mosazi (UNI EN 12164 CW614N), s částmi přicházejícími do styku s kapalinou a pružinou z nerezové oceli |
| Použití: | vhodné pro použití se všemi chladicími plyny včetně CO2 |
| Otevírací tlak: | 12 bar |
| Vstup: | 1/2" NPT vnější |
| Výstup: | 3/4" G vnější |
Upřesňující popis:
| Maximální provozní tlak: | 60 bar |
| Rozsah teplot: | -50...+150 °C |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Redukce 5243, A10/8, (a/i), Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce 5243, A10/8, (a/i), Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 14,00 Kč |
AKCE - Super Seal ADV pro chlazení a klimatizace, 5-17 kW, 944KIT, Cliplight |
![]() |
| Název produktu:Super Seal ADV pro chlazení a klimatiz... |
| 1775,00 Kč |
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercoo... |
| 152,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
![]() |
| Název produktu:Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| 99,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, letovací, 020-1016, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, ... |
| 125,00 Kč |
AKCE - Ventil uzavírací BV1/2NPT, 1/2NPT ixa, GMC |
![]() |
| Uzavírací ventil s plombou pod pojistné ventily se závitem 1/2"NPTObjednejte u nás AKCE - V... |
| 1528,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný 3030/66C400, 40 bar, 3/4 NPT, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný 3030/66C400, 3/4" NPT,... |
| 1411,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |













