Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3/8 NPT, Castel
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil pojistný 3060/33C270, 27 bar, 3/8" NPT, Castel |
| Otevírací tlak: | 27 bar |
| Vstup: | 3/8" NPT vnější |
| Výstup: | 3/8" SAE vnější |
Upřesňující popis:
| Maximální provozní tlak: | 55 bar |
| Rozsah teplot: | -50...+120 °C |
| Utahovací moment (min/max): | 14/20 Nm |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0,195 kg |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Čepička ochranná na ventily rotalock, Tecumseh |
![]() |
| Název produktu:Čepička ochranná na ventily rotalock, ... |
| 19,00 Kč |
AKCE - Trn napichovací, TLPPX, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Trn napichovací, TLPPX, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 284,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/R404A/R407F/R134a, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercoo... |
| 152,00 Kč |
AKCE-Olej PAG46, 1L, R134a, Airstal |
![]() |
| Chladivo: R134aObjednejte u nás AKC... |
| 235,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-papst |
![]() |
| Název produktu:Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-pap... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-papst |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - DOPRODEJ Motor ventilátoru univerzální M4Q045-CA03-A3, 10/36W, ebm-... |
| 155,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss.Změna údajů vyhraz... |
| 275,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
AKCE - Regulátor IDPlus971, CZ/SK, NTC, 2Hp, 230V, IDP29DB7CV000 (IDP29DB7E0000), Eliwell |
![]() |
| Provozní teplota:-5...55°C |
| 998,00 Kč |













