VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| Připojení: | 16 mm |
| Druh připojení: | letovací |
Upřesňující popis:
| Průtok (Kv): | 13,8 m³/h |
| Maximální pracovní tlak: | 45 bar |
| Velikost krytky: | 14 mm |
| Rozsah teplot: | -50...+140 °C |
| Obousměrný průtok: | ano |
| Délka: | 160 mm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Kleště zaštipovací CTP-1, 430990, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Kleště zaštipovací CTP-1, 430990, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 132,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MNBH1, 80mm, R455... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/126, ELCO |
![]() |
| Název produktu:Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0510MMS,10mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 75,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor s průhledítkem PRSG165, 7/8 UNF, 45bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 986,00 Kč |
AKCE - Regulátor IDPlus974, ENG, NTC, 2Hp, 12Vac, IDP2EDB3E0000, Eliwelll |
![]() |
| Provozní teplota:-5...55°C |
| 1255,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CU-E12PB4EA, venkovní CAC jednotka, inverter |
![]() |
| Chladící výkon (jmenovitý):3,40 (0,85-4,00)kw |
| 9750,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic U-36PE2E5A, venkovní klimatizace PACi ELITE, inverter R410a |
![]() |
| Popis:Automatický restart.Standardní filtrace, chladi... |
| 15650,00 Kč |













