VÝPRODEJ - Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil expanzní TUBE9, 10/12mm, 068U1919, Danfoss |
| Provedení: | Rohové |
| Výkon trysky: | 17kW |
| Skupina: | TU/TC |
| Typ: | TUBE |
| Rozsah teplot: | -40...+10°C |
| Vstup: | 10 mm |
| Velikost přípojky pro tlakové vyrovnání: | 6 mm |
| Výstup: | 12 mm |
Upřesňující popis:
| Způsob spojení: | Pájení (ODF) |
| MOP: | Bez MOP |
| Max.provozní tlak: | 34bar |
| Velikost trysky: | 9 |
| Směr proudu: | Jednosměrný průtok |
| Vyrovnání tlaku: | Externě vyrovnáno |
| Nastavení přehřátí: | Nastavitelný |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Materiál přípojek: | Bimetal: Ocel/Měď |
| Délka kapiláry: | 800mm |
| Servisovatelný: | Ne |
Z naší nabídky |
|---|
Redukce přímá 5240, 22-16mm, letovací, Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás Redukce přímá 5240, 22-16mm, letovací, Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 69,00 Kč |
VÝPRODEJ - Kapilára K10, 1000mm, 2 matice (=7/16UNF), ZE-00028, Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Kapilára K10, 1000mm, 2 matice (=7/16UNF), ZE-00028, Sanha.Zm... |
| 145,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil uzavírací (O)BV22MMSV, 22mm s ventilkem, letovací, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil uzavírací (O)BV22MMSV, 22mm s ventilkem, letovací, Parker. |
| 598,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor bi-flow STGB052s-06, 6mm, letovací, Sanhua |
![]() |
| Popis:Bi-Flow, pro klimatizace a tepelná čerpadla... |
| 89,00 Kč |
VÝPRODEJ - Průhledítko SLI6, SLI-00001, 6mm, letovací, Honeywell |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Průhledítko SLI6, SLI-00001... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Blok protokolů pro klimatizační zařízení |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Blok protokolů pro klimatizační zařízení.Změna údajů vyhrazena... |
| 169,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CS-Z18SKEW-M, vnitřní splitová i multisplitová nástěnná klimatizace, Etherea inverter plus, bílá |
![]() |
| Chladicí výkon:0.98~5.00~5.60 |
| 3900,00 Kč |













