AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI
Popis zboží:
| Název produktu: | Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NPT, NGI |
| Popis: | Společnost Nuova General Instruments se již více než deset let specializuje na výrobu bezpečnostních ventilů pro klimatizační a chladicí zařízení, přičemž používá především mosazná a teflonová těsnění.Aby bylo možné zaručit 100% těsnost chladicích a klimatizačních výrobků, společnost NGI speciálně zřídila zkušební komoru bezpečnostních ventilů s vodíkovým systémem, který je schopen testovat bezpečnostní ventily. |
| Montáž: | Všechny díly jsou z mosazi UNI EN 12164 CW614N kromě pružiny, kterou je legovaná ocel UNI EN 10270-1 Ventil z mosazi UNI EN 12164 CW614N, části v kontaktu a pružiny z nerezové oceli Tělo pojistného ventilu z mosazi (UNI EN 12164 CW614N), s částmi přicházejícími do styku s kapalinou a pružinou z nerezové oceli |
| Použití: | vhodné pro použití se všemi chladicími plyny včetně CO2 |
| Otevírací tlak: | 43 bar |
| Vstup: | 1/2" NPT vnější |
| Výstup: | 3/4" G vnější |
Upřesňující popis:
| Maximální provozní tlak: | 60 bar |
| Rozsah teplot: | -50...+150 °C |
| Výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - DOPRODEJ - Čepička krycí s těsněním pro ventilek NFT5-4, 7/16UNF, 9884244,) Refco |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - DOPRODEJ - Čepička krycí s těsněním pro ventilek NFT5-4, 7/16UNF, ... |
| 8,00 Kč |
VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 13/18mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Izolace Kaiflex EF 13/18mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 13,00 Kč |
VÝPRODEJ - Sonda LSXS pro detektor úniku chladiv LS780a / LS790a(b), CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sonda LSXS pro detektor úniku chladiv LS780a / LS790a(b), CPS.... |
| 215,00 Kč |
AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool.Změna údajů vy... |
| 239,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-00007, Honeywell |
![]() |
| Název produktu:Tryska 4,5, (pro ventil TMV(X)L)-TMVD-... |
| 98,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss |
![]() |
| Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru VS967, 22mm, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru VS967, 22mm, Parker.Změna údajů vyhraze... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor bi-flow STGB052s-06, 6mm, letovací, Sanhua |
![]() |
| Popis:Bi-Flow, pro klimatizace a tepelná čerpadla... |
| 89,00 Kč |













