AKCE - Regulátor teploty TJ G 6/4 E, 6kw, 2110367, Dražice
Popis zboží:
| Název produktu: | Regulátor teploty TJ G 6/4" E, 6kw, 2110367, Dražice |
| Popis: | Šroubovací elektrická topná jednotka s vlastním provozním a bezpečnostním termostatem vhodná jako pomocný ohřev pro zásobníky teplé vody. Připojuje se na hrdlo se závitem G 6/4''. |
| Použití: | Pomocný ohřev ohřívačů řady NTR/NTRR hlavně při zapojení v solárním systému.Jednotka se dá využít na ohřev vody v jiných zařízeních při dodržení zásad v návodu na použití. |
Upřesňující popis:
| Rozměry: | zástavbová délka 520 mm |
| Výkon topného tělesa: | 6 kW |
| Čistá hmotnost: | 2 kg |
| Doporučená hodnota jističe: | 3x16 A |
| Připojení: | 3 PE-N AC 400 V/50 Hz |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Rozsah nastavení teploty: | 0-75 °C |
| Doba ohřevu: | 1,5 h (cca 150l 10–60°C) |
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Trubka měděná, měkká, 10x1mm, v kole, Buntmetall |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Trubka měděná, měkká, 10x1mm, v kole, Buntmetall.Změna údajů vyhra... |
| 66,00 Kč |
VÝPRODEJ - Sonda LSXS pro detektor úniku chladiv LS780a / LS790a(b), CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Sonda LSXS pro detektor úniku chladiv LS780a / LS790a(b), CPS.... |
| 215,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/R404A/R407F/R134a, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tablety aromatické Smelly Jelly Mini- směs, balení 6ks, Advanced |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Tablety aromatické Smelly Jelly Mini- směs, balení 6ks, Advanced. |
| 150,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil uzavírací (O)BV22MMSV, 22mm s ventilkem, letovací, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil uzavírací (O)BV22MMSV, 22mm s ventilkem, letovací, Parker. |
| 598,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss.Změna údajů vyhr... |
| 420,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR083, 3/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 220,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR0810MMS, 10mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
AKCE - Minipresostat NSDHM00C39007, HD, 28/21 bar, Ranco |
![]() |
| Název produktu:Minipresostat NSDHM00C39007, HD, 28/21... |
| 462,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CU-3E23SBE, vnější multisplitová jednotka, inverter R410a |
![]() |
| Chladící výkon (jmenovitý):6,80 (1,90-8,00)kw |
| 19900,00 Kč |













