AKCE - Regulátor teploty TJ G 6/4 - 4,5kW, 2110357, Dražice
Popis zboží:
| Název produktu: | Regulátor teploty TJ G 6/4" - 4,5kW, 2110357, Dražice |
| Popis: | Elektrická šroubovací topná jednotka řady TJ je samostatné elektrické topné zařízení na vodu vybavené topným tělesem +prodloužená chladící část, provozním a bezpečnostním termostatem. Připojuje se na hrdlo se závitem G 6/4''. |
| Použití: | Pomocný ohřev ohřívačů řady NTR/NTRR hlavně při zapojení v solárním systému.Jednotka se dá využít na ohřev vody v jiných zařízeních při dodržení zásad v návodu na použití. |
Upřesňující popis:
| Rozměry: | zástavbová délka 500 mm |
| Výkon topného tělesa: | 4,5 kW |
| Čistá hmotnost: | 2 kg |
| Doporučená hodnota jističe: | 3x10 A |
| Připojení: | 3 PE-N AC 400 V/50 Hz |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Rozsah nastavení teploty: | 0-75 °C |
| Doba ohřevu: | 2 h (cca 150l 10–60°C) |
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Teploměr TMINI12, CPS |
![]() |
| Popis:Ovládání jednou rukou. Funkce automatického vyp... |
| 1950,00 Kč |
VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin.Změna údajů v... |
| 389,00 Kč |
VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Svěrka QUICK-GRIP, 300mm, obouruční, Irwin.Změna údajů vyhraze... |
| 575,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký R134/404a/407C, RGFL, CPS |
![]() |
| Průměr 68mm, přesnost 1,6,Vysokotlaký manometr je 481.1042Objednejte u nás VÝPRODEJ - M... |
| 175,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Adaptér AVT45, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Adaptér AVT45, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 89,00 Kč |
AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 590,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-papst |
![]() |
| Název produktu:Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-pap... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
![]() |
| Název produktu:Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| 99,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický HF2 1068/M10A6 10mm, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil magnetický HF2 1068/M10A6 10mm,... |
| 448,00 Kč |













