AKCE - Regulátor teploty TJ G 6/4, 3,75kW, 2110356, Dražice
Popis zboží:
| Název produktu: | Regulátor teploty TJ G 6/4", 3,75kW, 2110356, Dražice |
| Popis: | Elektrická šroubovací topná jednotka řady TJ je samostatné elektrické topné zařízení na vodu vybavené topným tělesem +prodloužená chladící část, provozním a bezpečnostním termostatem. Připojuje se na hrdlo se závitem G 6/4''. |
| Použití: | Pomocný ohřev ohřívačů řady NTR/NTRR hlavně při zapojení v solárním systému.Jednotka se dá využít na ohřev vody v jiných zařízeních při dodržení zásad v návodu na použití. |
Upřesňující popis:
| Rozměry: | zástavbová délka 450 mm |
| Výkon topného tělesa: | 3,75 kW |
| Čistá hmotnost: | 2 kg |
| Doporučená hodnota jističe: | 3x10 A |
| Připojení: | 3 PE-N AC 400 V/50 Hz |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Rozsah nastavení teploty: | 0-75 °C |
| Doba ohřevu: | 2,3 h (cca 150l 10–60°C) |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Klíč švédský, 38/300mm, ProTouch,10505492, Irwin.Změna údajů v... |
| 389,00 Kč |
VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce přímá s maticí 1/4x 5/16 (7/16x1/2-20UNF), 90413, Mastercoo... |
| 152,00 Kč |
AKCE - Baterie manometrová M4-3-DELUXE-DS-CA, R448, 4687832, Refco |
![]() |
| Název produktu:Baterie manometrová M4-3-DELUXE-DS-CA,... |
| 9991,00 Kč |
AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 590,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Tryska č.00 pro TUA/TUAE, 068U1030, Danfoss.Změna údajů vyhraz... |
| 275,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
![]() |
| Název produktu:Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| 99,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |
AKCE - Presostat KP5, HD, 8-32 bar, 1/4 SAE, 060-117366, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Presostat KP5, HD, 8-32 bar, 1/4" SAE,... |
| 855,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CS-E12PB4EA, vnitřní CAC i multisplitová kazetová, čtyřcestná jednotka |
![]() |
| Chladicí výkon:0.85~3.40~4.00 |
| 9750,00 Kč |













