AKCE - Regulátor teploty TJ G 6/4, 2kW, 2110353, Dražice
Popis zboží:
| Název produktu: | Regulátor teploty TJ G 6/4", 2kW, 2110353, Dražice |
| Popis: | Elektrická šroubovací topná jednotka řady TJ je samostatné elektrické topné zařízení na vodu vybavené topným tělesem +prodloužená chladící část, provozním a bezpečnostním termostatem. Připojuje se na hrdlo se závitem G 6/4''. |
| Použití: | Pomocný ohřev ohřívačů řady NTR/NTRR hlavně při zapojení v solárním systému.Jednotka se dá využít na ohřev vody v jiných zařízeních při dodržení zásad v návodu na použití. |
Upřesňující popis:
| Rozměry: | zástavbová délka 380 mm |
| Výkon topného tělesa: | 2 kW |
| Čistá hmotnost: | 1,2 kg |
| Doporučená hodnota jističe: | 16 A |
| Připojení: | 1/N/PE~230V/50Hz |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Rozsah nastavení teploty: | 0-80 °C |
| Doba ohřevu: | 4,5 h (cca 150l 10–60°C) |
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Trubka měděná, měkká, 10x1mm, v kole, Buntmetall |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Trubka měděná, měkká, 10x1mm, v kole, Buntmetall.Změna údajů vyhra... |
| 66,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil uzavírací BV410A, 7/16'' + 1/2''-20UNF, R410A, CPS |
![]() |
| 1/2"-20UNF vnitřní, 7/16"UNF = 1/4" SAE vnější, přímýObjednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil u... |
| 125,00 Kč |
Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás Izolace Kaiflex EF 9/35mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 19,00 Kč |
AKCE-Detektor úniku chladiv LDA1000H, CPS |
![]() |
| Detektor LDA1000H je první elektronický detektor s určením pro opravy autoklimatizací vybavený t... |
| 6950,00 Kč |
AKCE - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Zrcátko teleskopické MIR-1, 007150, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 428,00 Kč |
AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool.Změna údajů vy... |
| 239,00 Kč |
VÝPRODEJ - Cívka BE230AS, CLIP-ON, 230V/AC, 12W, 018F6701, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Cívka BE230AS, "CLIP-ON", 230V/AC, 12W... |
| 565,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR083, 3/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 220,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 225,00 Kč |













