AKCE - Regulátor teploty TJ 6/4 S, 2,5kW, 2110361, Dražice
Popis zboží:
| Název produktu: | Regulátor teploty TJ 6/4" S, 2,5kW, 2110361, Dražice |
| Popis: | Elektrická šroubovací topná jednotka řady TJ je samostatné elektrické topné zařízení na vodu vybavené topným tělesem +prodloužená chladící část, provozním a bezpečnostním termostatem. Připojuje se na hrdlo se závitem G 6/4''. Verze "S" je ovládaná externím regulátorem (stykač je integrován). |
| Použití: | Pomocný ohřev ohřívačů řady NTR/NTRR hlavně při zapojení v solárním systému.Jednotka se dá využít na ohřev vody v jiných zařízeních při dodržení zásad v návodu na použití. |
Objednejte u nás AKCE - Regulátor teploty TJ 6/4 S, 2,5kW, 2110361, Dražice.Změna údajů vyhrazena
Upřesňující popis:
| Rozměry: | zástavbová délka 405 mm |
| Výkon topného tělesa: | 2,5 kW |
| Čistá hmotnost: | 1,3 kg |
| Doporučená hodnota jističe: | 16 A |
| Připojení: | 1/N/PE~230V/50Hz |
| Elektrické krytí: | IP44 |
| Rozsah nastavení teploty: | 0-75 °C |
| Doba ohřevu: | 4 h (cca 150l 10–60°C) |
Nákupní košíkpoložek v košíku: 0
peněz v košíku: 0 Kč
do dopravy zdarma zbývá: 999 999 Kč