AKCE - Regulátor IDPlus971, CZ/SK, NTC, 2Hp, 230V, IDP29DB7CV000 (IDP29DB7E0000), Eliwell
Popis zboží:
| Provozní teplota: | -5...55°C |
| Skladovací teplota: | -30…85°C |
| Okolní vlhkost: | 10… 90% RH (nekondenzující) |
| Zdroj napájení: | 230Vac |
| Spotřeba energie: | Max. 3W |
| Rozsah zobrazení: | NTC: -50,0 ...+110,0 ° C |
| PTC: | -55,0 ...+140,0°C |
| Pt1000: | -55,0 ...+150,0°C |
| N. Analogové vstupy: | 2 |
| Analogové vstupy: | 2x PTC/NTC/Pt1000 |
| N. Digitální vstupy: | 1 |
| Digitální vstupy: | 1x čistý kontakt při mimořádně nízkém bezpečnostním napětí |
| N. Digitální výstupy: | 2 |
| Připojení: | TTL port pro připojení k USB Unicard, TelevisSystem a systémům s protokolem Modbus |
| Možnost použití: | Lze nahradit za PC961AR ( model Francie, s alarmovým relé ) |
Upřesňující popis:
| Rozměry: | Šířka 79x Výška 37x Hloubka 59 mm |
| Digitální výstupy: | 1x SPDT 8 (4) A 250 Vac, 1x SPST 2 Hp 12(12) A 250 Vac |
| Kontakty: | Pro kompresor a odtávání |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin.Změna úd... |
| 57,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R410A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco.Změ... |
| 1598,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss |
![]() |
| Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný 3030/66C400, 40 bar, 3/4 NPT, Castel |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný 3030/66C400, 3/4" NPT,... |
| 1411,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR163S, 3/8, letovací, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor bi-flow STGB052s-06, 6mm, letovací, Sanhua |
![]() |
| Popis:Bi-Flow, pro klimatizace a tepelná čerpadla... |
| 89,00 Kč |
VÝPRODEJ - Blok protokolů pro klimatizační zařízení |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Blok protokolů pro klimatizační zařízení.Změna údajů vyhrazena... |
| 169,00 Kč |
AKCE - Zrcátko teleskopické malé, průměr 32mm, Elke |
![]() |
| Název produktu:Zrcátko teleskopické malé, průměr 32mm... |
| 98,00 Kč |
AKCE - Zrcátko teleskopické, průměr 52mm, Elke |
![]() |
| Název produktu: Zrcátko teleskopické, průměr 52mm, El... |
| 131,00 Kč |













