AKCE - Presostat KP5, HD, 8-32 bar, 1/4 SAE, 060-117366, Danfoss
Popis zboží:
| Název produktu: | Presostat KP5, HD, 8-32 bar, 1/4" SAE, 060-117366, Danfoss |
| Popis: | V případě tlakových nebo tlakových spínačů se rozlišuje mezi vysokotlakými tlakovými, nízkotlakými tlakovými spínači, dvoutlakými tlakovými spínači, vícestupňovými tlakovými spínači a diferenciálními tlakovými spínači. Vysokotlaké a nízkotlaké tlakové spínače omezují tlak směrem nahoru a dolů. U dvojitých tiskových strojů jsou tyto dvě funkce kombinovány v jednom pouzdře. |
| Použití: | Vícestupňové turbostaty se používají mimo jiné k ovládání kondenzátorových ventilátorů. Posilovače diferenčního tlaku se přepínají v závislosti na tlakovém rozdílu. Používají se například ke sledování tlaku oleje v chladicích kompresorech. |
| Rozsah tlaků: | 8-32 bar |
| Připojení: | 1/4" SAE |
| Druh připojení: | šroubovací |
Upřesňující popis:
| Maximální provozní tlak: | 35 bar |
| Odblokování: | manual reset |
| Diference: | 3 bar |
| Funkce kontaktů: | SPDT |
| Stupeň krytí: | IP30 |
| Rozsah teplot prostředí: | -40...+65 °C |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Hadice vibrační RV008, 8mm, nerezová, BHC |
![]() |
| Název produktu:Hadice vibrační RV008, 8mm, nerezová... |
| 258,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R410A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
![]() |
| Název produktu:Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
| 495,00 Kč |
VÝPRODEJ - Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/126, ELCO |
![]() |
| Název produktu:Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
VÝPRODEJ - Plášť filtrdehydrátoru ADKS-Plus 19211-T, 35mm, 883565, Alco |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníKryt příruby z nerezového... |
| 750,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR305, 7/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 225,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1612MMS, 12mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR1616MMS, 16mm, 45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Minipresostat PS3-A6S, HD, 16-19 bar, 0715604, Alco |
![]() |
| Název produktu:Minipresostat PS3-A6S, HD, 16-19 bar, ... |
| 225,00 Kč |













