AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15SHD-4499, 4768
Popis zboží:
| OEM: | 317008A3 86992688 86993463 504078610 564.056.0 0005640560 0005640561 564.056.1 |
| Model: | 4499 4768 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15SHD |
| Spojka: | PV8, 152 mm, 12V |
| Vyložení: | 52,6 mm(střed) |
| Olej: | PAG 46, 285 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Související zboží
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|