AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-7975
Popis zboží:
| OEM: | 6259932 6259940 7700037805 |
| Model: | 7975 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 152 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 100, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Související zboží
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Klíč na vyšroubování ventilků pod tlakem TLVC, CPS.Změna údajů vyh... |
| 655,00 Kč |
VÝPRODEJ - Trubka izolovaná 12, 1/2x 0,8mm, Wieland - Prodej pouze celá balení |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Trubka izolovaná 12, 1/2x 0,8mm, Wieland - Prodej pouze celá balení... |
| 49,00 Kč |
VÝPRODEJ - Čistič výparníku RTU cleaner, 1L, ruční sprej, S010176R3, Advanced |
![]() |
| Použití:Čistič výparníků |
| 290,00 Kč |
AKCE-Olej PAG46, 1L, R134a, Airstal |
![]() |
| Chladivo: R134aObjednejte u nás AKC... |
| 235,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil uzavírací (O)BV22MMSV, 22mm s ventilkem, letovací, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Ventil uzavírací (O)BV22MMSV, 22mm s ventilkem, letovací, Parker. |
| 598,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss |
![]() |
| Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
Filtrdehydrátor DML163, 5/8 UNF, 023Z504391, Danfoss (251.0761) |
![]() |
| OEM:14003260814010630314-00326-0814-01063... |
| 1388,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML165S, 5/8, 023Z458191, Danfoss.Změna údajů vyhr... |
| 420,00 Kč |













