AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-7952, 8088
Popis zboží:
| OEM: | 3157920 3782613M2 3712528M2 1077956M91 87556183 |
| Model: | 7952 8088 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 140 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 190 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, QC, 3/8-24UNF |
| Uchycení: | EAR |
Související zboží
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 590,00 Kč |
VÝPRODEJ - Cívka BE230AS, CLIP-ON, 230V/AC, 12W, 018F6701, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:Cívka BE230AS, "CLIP-ON", 230V/AC, 12W... |
| 565,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 12 bar, 1/2"NP... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR303, 5/8, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor s průhledítkem PRSG165, 7/8 UNF, 45bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 986,00 Kč |
VÝPRODEJ - Vložka filtrdehydrátoru 4491/A, velikost 100, Castel |
![]() |
| 100% molekulární sítoObjednejte u nás VÝPRODEJ - Vložka filtrdehydrátoru 4491/A, velikost ... |
| 395,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic CU-3E23SBE, vnější multisplitová jednotka, inverter R410a |
![]() |
| Chladící výkon (jmenovitý):6,80 (1,90-8,00)kw |
| 19900,00 Kč |
VÝPRODEJ- Panasonic U-140PEY1E8, venkovní klimatizace PACi Standard, inverter R410a |
![]() |
| Popis:Automatický restart.Standardní filtrace, chladi... |
| 29590,00 Kč |
VÝPRODEJ - Koncovka tlaková rohová WCA02M, DN4, (balení=50ks), Gomax |
![]() |
| Název produktu:Koncovka tlaková rohová WCA02M, DN4, (... |
| 5500,00 Kč |
AKCE - Regulátor teploty TJ G 6/4, 2kW, 2110353, Dražice |
![]() |
| Název produktu:Regulátor teploty TJ G 6/4", 2kW, 2110... |
| 2995,00 Kč |













