AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-6022, 8100
Popis zboží:
| OEM: | 82016158 820161581 87709786 |
| Model: | 6022 8100 |
| 4S č.: | 78585 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 50,10 mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, JE, 3/4" x 7/8", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
| Poznámka: | Spojka s protiprachovým krytem |
Související zboží
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Redukce 5243, A10/6, (a/i), Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce 5243, A10/6, (a/i), Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 12,00 Kč |
AKCE - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 69,00 Kč |
AKCE - Super Seal ADV pro chlazení a klimatizace, 5-17 kW, 944KIT, Cliplight |
![]() |
| Název produktu:Super Seal ADV pro chlazení a klimatiz... |
| 1775,00 Kč |
VÝPRODEJ - Přípravek kalíškovací (pertlovačka), 70051-M, metrická, MASTERCOOL |
![]() |
| pro trubky 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16 mmJiž se nevyrábí, náhrada je 433.5704Objednejte u n... |
| 385,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký R134/404a/407C, RGFL, CPS |
![]() |
| Průměr 68mm, přesnost 1,6,Vysokotlaký manometr je 481.1042Objednejte u nás VÝPRODEJ - M... |
| 175,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R410A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/R404A/R407F/R134a, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Adaptér AVT45, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Adaptér AVT45, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 89,00 Kč |
VÝPRODEJ - Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
![]() |
| Název produktu:Olej EMKARATE RL22H, 1L, Parker |
| 495,00 Kč |
DOPRODEJ-Olej Hybrid, 250 ml, R134a, Airstal |
![]() |
| Chladivo:R134a |
| 448,00 Kč |













