AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4706, 8177
Popis zboží:
| OEM: | 47132887 |
| Model: | 4706 8177 |
| 4S č.: | 98995 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 125 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 207 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-OR, CB, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Související zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Hořák TS8000T, Benzomatic |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Hořák TS8000T, Benzomatic.Změna údajů vyhrazena |
| 1298,00 Kč |
VÝPRODEJ - Olej vývěvový 450ml, 90016-6, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Olej vývěvový 450ml, 90016-6, Mastercool.Změna údajů vyhrazena... |
| 98,00 Kč |
VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 6920,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Manometr s glycerinem R3-248-26, 0/+25 Bar, 9883816, Refco.Změ... |
| 1598,00 Kč |
AKCE - Čistič difuzorů Easy Finish, sprej, 600ml, S010131R3, Advanced |
![]() |
| Popis:Pro čištění povrchů |
| 388,00 Kč |
DOPRODEJ-Olej Hybrid, 250 ml, R134a, Airstal |
![]() |
| Chladivo:R134a |
| 448,00 Kč |
VÝPRODEJ - Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/126, ELCO |
![]() |
| Název produktu:Motor ventilátoru univerzální VN 7-20/... |
| 295,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
![]() |
| Název produktu:Ventil kulový SBV-13007, 16mm, Sanhua |
| 99,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor PR082, 7/16, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 344,00 Kč |













