AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4609, 4478
Popis zboží:
| OEM: | 194121A1 1999755C2 1999755C3 86993462 47050714 AG325732 4478SAN |
| Model: | 4609 4478 |
| 4S č.: | 78551 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | 2A, 152 mm, 12V |
| Vyložení: | 39,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 285 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | EAR |
Související zboží
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
Redukce přímá 5240, 22-16mm, letovací, Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás Redukce přímá 5240, 22-16mm, letovací, Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 69,00 Kč |
VÝORODEJ - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann |
![]() |
| Objednejte u nás VÝORODEJ - Izolace Kaiflex EF 19/42mm, Kaimann.Změna údajů vyhrazena |
| 59,00 Kč |
VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Váha WS-150, (150 kg),499170, ITE.Změna údajů vyhrazena |
| 6920,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A/R448A/R449A/R452A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký MNBL1, 80mm, R455A... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Čistič výparníku RTU cleaner, 1L, ruční sprej, S010176R3, Advanced |
![]() |
| Použití:Čistič výparníků |
| 290,00 Kč |
AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 590,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil pojistný vysokotlaký CD300, 1LKV041, Dorin.Změna údajů vyhr... |
| 1664,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-papst |
![]() |
| Název produktu:Ventilátor axiální 4656N, 19W, ebm-pap... |
| 750,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |
VÝPRODEJ - Filtrdehydrátor PR307SC, 7/8,45 bar, letovací, Parker |
![]() |
| Popis:Letovací provedeníDehydrátory řady PR pro k... |
| 225,00 Kč |













