AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4420
Popis zboží:
| Model: | 4420 4028 4800 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 119 mm, 12V |
| Vyložení: | 49,55 mm |
| Olej: | PAG 46, 200 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-PAD, GV, M10x1,25 |
| Uchycení: | TANGENT |
Související zboží
Z naší nabídky |
|---|