AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4301, 4769
Popis zboží:
| OEM: | 163-0872 1630872 |
| Model: | 4301 4769 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 133 mm, 24V |
| Vyložení: | 61,50 mm |
| Olej: | PAG 46, 300 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | V-PAD, GK, M10x1,5 |
| Uchycení: | TANGENT |
Alternativní zboží
Z naší nabídky |
|---|
VÝPRODEJ - Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/R404A/R407F/R134a, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr vysokotlaký MRBH1, 80mm, R22/... |
| 350,00 Kč |
VÝPRODEJ - Adaptér AVT45, CPS |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Adaptér AVT45, CPS.Změna údajů vyhrazena |
| 89,00 Kč |
AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE- Olej EMKARATE RL46H, 1L, Parker.Změna údajů vyhrazena |
| 590,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, letovací, 020-1016, Danfoss |
![]() |
| Název produktu:VÝPRODEJ - Ventil zpětný NRV12S,12mm, ... |
| 125,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss |
![]() |
| Ventil magnetický EVR3, 10mm, letovací, 032F1208, Danfoss... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ventil magnetický MDF-08023, 10mm, letovací, 45 bar, Sanhua |
![]() |
| Prac.rozsah -30až +105°C, délka 102mm, výška 82mm, bez cívky,Cívka 230V 50Hz je 2440.314, |
| 195,00 Kč |
AKCE - Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2NPT, NGI |
![]() |
| Název produktu:Ventil pojistný D10/CS, 43 bar, 1/2"NP... |
| 440,00 Kč |
AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Filtrdehydrátor DML163S, 10mm, 023Z4577(91), Danfoss.Změna údajů v... |
| 390,00 Kč |
VÝPRODEJ- Filtrdehydrátor PR304, 3/4, 45 bar, Parker |
![]() |
| Popis:Šroubovací provedeníDehydrátory řady PR pro... |
| 198,00 Kč |













