AKCE-Kompresor nový Sanden SD7H15-4300, 4795
Popis zboží:
| OEM: | 317008A3 352524A2 86983968 |
| Model: | 4300 4795 |
Upřesňující popis:
| Typ: | Sanden SD7H15 |
| Spojka: | PV8, 152 mm, 24V |
| Vyložení: | 65,06 mm |
| Olej: | PAG 46, 285 ml |
| Chladivo: | R134a |
| Vývody: | H-OR, MD, 1" x 1", O-kroužek |
| Uchycení: | TANGENT |
Související zboží
Z naší nabídky |
|---|
AKCE -Redukce 5243, A22/12, (a/i), Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE -Redukce 5243, A22/12, (a/i), Sanha.Změna údajů vyhrazena |
| 25,00 Kč |
VÝPRODEJ - Redukce přímá 5240, 22-12mm, letovací, Sanha |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Redukce přímá 5240, 22-12mm, letovací, Sanha.Změna údajů vyhra... |
| 22,00 Kč |
VÝPRODEJ - Příchytka 81-86mm, PU027, KTO |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Příchytka 81-86mm, PU027, KTO.Změna údajů vyhrazena |
| 9,00 Kč |
VÝPRODEJ - Snímač průtoku kapalin DN20, 200.920121K |
![]() |
| Název produktu:Snímač průtoku kapalin DN20, 200.92012... |
| 675,00 Kč |
VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Břit náhradní ProTouch-bimetal, 5 ks, 10507102, Irwin.Změna úd... |
| 57,00 Kč |
VÝPRODEJ - Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R410A, Mastercool |
![]() |
| Název produktu:Manometr nízkotlaký EBAL1, 80mm, R32/R... |
| 350,00 Kč |
AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Adaptér Flex A7/16UNF-20 x I 1/2-20UNF, Mastercool.Změna údajů vy... |
| 239,00 Kč |
VÝPRODEJ - Tablety aromatické Smelly Jelly Mini- směs, balení 6ks, Advanced |
![]() |
| Objednejte u nás VÝPRODEJ - Tablety aromatické Smelly Jelly Mini- směs, balení 6ks, Advanced. |
| 150,00 Kč |
VÝPRODEJ - Ovladač servisní pro klimatizace, S080019GB, Mimic |
![]() |
| Univerzání, servisní, dálkový infra ovladač pro klimatizace. Lze ovládat více než 200 typů klima... |
| 545,00 Kč |
AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, bez zástrčky, Castel |
![]() |
| Objednejte u nás AKCE - Ventil magnetický včetně cívky HF2, 230V, 1028/M10A6, 10mm, letovací, b... |
| 638,00 Kč |













